Прокуратура оскаржила умовне покарання учаснику АТО за зґвалтування дитини

Прокуратура Київської області оскаржила вирок судді Іванківського райсуду Олексія Гончарука, який дав два роки умовно бійцю АТО за зґвалтування неповнолітньої.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У липні 2015 року 24-річний боєць АТО у стані алкогольного сп’яніння зґвалтував неповнолітню дівчину, кажуть в прокуратурі. За скоєне вироком Іванківського районного суду Київської області його засудилидо чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки.

“При ухваленні такого вироку судом взято до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником АТО на Сході країни, має на утриманні двох малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без відбування реального покарання. Прокуратура не погоджується із таким рішенням суду та вважає, що судом не в повній мірі враховано те, що обвинувачений не визнав вину у вчиненому злочину ні під час досудового розслідування, ні в суді”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі твердять, що на суді потерпіла та прокурор наполягали на призначенні військовому реального позбавлення волі.

 

Джерело: Центр інформації про права людини

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone