Прокурор, який вніс заяву Портнова до ЄРДР, раптово звільнився

Заступник прокурора Автономної Республіки Крим радник юстиції Олександр Удовиченко, який недавно вніс заяву екс-першого заступника глави АП Андрія Портнова про злочин керівника Севастопольського морського заводу і підприємства Зоря-Машпроект до Єдиного реєстру досудових розслідувань, раптово звільнився з прокуратури.

Факт звільнення чиновника кореспонденту «ЗіБ»підтвердили в Прокуратурі АРК.

У заяві, що стала підставою для відкриття кримінального провадження, йшлося про державну зраду, вчинену менеджером Петра Порошенка (тоді бенефіціаром підприємства), який керував Севастопольським морським заводом, а зараз – найбільшим оборонним підприємством України Зоря-Машпроект. Фігурант фактично визнав Севастополь російським містом федерального значення і надсилав російській владі звітність про роботу підприємства.

 

Згідно довідки, розміщеної на сайті Прокуратури АРК, Олександр Удовиченко народився в 1988 році в м. Білгороді-Дністровському Одеської області. У 2010 році закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.

Кар’єру прокурора розпочав в 2012 році стажистом на посаді  помічника прокурора м. Нова Каховка Херсонської області.

З червня 2012 року стажист на посаді прокурора прокуратури м. Нова Каховка Херсонської області.

З 2012 року по 2015 рік перебував на посадах прокурора прокуратури м. Нова Каховка Херсонської області, Суворовського району м. Одеси, м. Одеси Одеської області.

З 2015 року по 2016 рік  на посадах заступника керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області та Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області.

У 2016 році перебував на посаді начальника слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим.

У 2017 році перебував на посаді начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим.

Наказом Генерального прокурора України від 29.09.2017 №162к призначений на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим.

За сумлінну службу в органах прокуратури неодноразово заохочувався прокурором області та Генеральним прокурором України.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone