Прийнято постанову про створення 428 бюро правової допомоги

Передбачено ліквідацію 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному або міському рівнях.

Кабінет Міністрів 11 лютого прийняв постанову, якою дав старт реалізації ініціативи Мін’юсту щодо створення в Україні бюро правової допомоги.

Постановою передбачено ліквідацію 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях і створення в районних центрах та містах обласного значення 428 бюро правової допомоги, які будуть забезпечувати громадян правовим захистом і надавати доступ до онлайн-послуг Мін’юсту.

Бюро приєднаються до вже існуючих центрів безоплатної правової допомоги, покривши таким чином всю Україну до рівня районних центрів і міст обласного підпорядкування.

Міністр Павло Петренко розповів:

У цих центрах громадяни, які мають на це законні підстави, зможуть реалізувати право на адвоката. Це стосується малозабезпечених, інвалідів, пенсіонерів, переселенців, учасників АТО і сімей загиблих. У цих центрах нашим громадянам будуть надаватися консультації та онлайн-сервіси Мін’юсту. Також там буде надаватися первинна правова допомога, тобто, консультації всім людям, які не вимагають адвоката, а вимагають нормального юридичного супроводу.

Джерело: ЮрЛіга

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone