Радикали Київського Патріархату розпалюють релігійну війну на Рівненщині

Радикали проявляють агресію до священнослужителів за їх прихильність до Московському патріархату. Невідомі закидали камінням будинок протоієрея Іоанна Савчука, настоятеля храму в селі Підлужжя Рівненської області.

Це мені попередження. Агресію у мій бік я пов’язую з подіями, що відбуваються в селі Птиче.  Оскільки родом я з Птичі, там і прописаний, активно підтримую православних птичнців, які відстоюють право на власний храм.

Констатував протоієрей Іоанн Савчук.

Раніше активісти «Київського патріархату» погрожували перейти до масового захоплення церков Московського патріархату в Рівненській області. Розкольники заблокували в храмі села Птиче декількох парафіян, які зачинились всередині на знак протесту проти свавілля радикалів. На тлі відсутності води та їжі в однієї з віруючих загострилося онкологічне захворювання, пізніше її госпіталізували.

Прихильники Української православної церкви «Київського патріархату» дуже озлоблені на всіх священнослужителів Української православної церкви через те, що ми стоїмо за православні храми.

Представники МЗС РФ і Ватикану висловлюють стурбованість численними захопленнями православних храмів, безкарністю винних у вбивствах священнослужителів, а також своєю причетністю співробітників українських органів правопорядку до цих злочинів. Російські дипломати закликали світову спільноту не залишати без уваги ситуацію на Україні.

 

Джерело: Полтава сьогодні

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone