РАУ проведе дводенне засідання

Рада адвокатів України 13-14 грудня проведе засідання, на якому має підготуватися до з’їзду адвокатів, розглянути ситуацію щодо зриву конференції адвокатів Дніпропетровської області та інші робочі питання.

Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі НААУ.

Перше засідання заплановано на 13 грудня, що пройде у конференц-залі готелю «Президент», за адресою: вул. Госпітальна 12, м. Київ. Початок реєстрації о 10:00, початок роботи об 11:00 годині.

Друге засідання відбудеться 14 грудня у конференц-залі НААУ, за адресою : вул. Борисоглібська, 3, пов 2, м. Київ. Початок реєстрації о 9:00, початок роботи о 10:00 годині.

До порядку денного внесено питання про скликання та проведення з’їзду адвокатів у 2019 році, оперативні питання ведення ЄРАУ та діяльності НААУ.

РАУ розгляне ситуацію довкола конференції адвокатів Дніпропетровської області 7 грудня.

Блок питань порядку денного буде присвячений стану надання безоплатної правової допомоги у Харківській, Донецькій та Волинській областях.

РАУ також заслухає результати діяльності робочих груп з питань з удосконалення процедури отримання ордеру на надання правової (правничої) допомоги і витягу з ЄРАУ через особистий кабінет адвоката на офіційному веб-сайті НААУ; встановлення мінімального розміру виплат на оплату послуг адвоката з надання професійної правової (правничої) допомоги; імплементації положень Концепції реформування процедури складення кваліфікаційного іспиту для отримання права на заняття адвокатською діяльністю; розробки пропозицій в сфері юридичної (практичної) освіти до паспорту спеціальності 081 – «Право» та інших пов’язаних питань; з перевірки та дослідження обставин видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Луцюку Павлу Сергійовичу та пов’язаних з цим питань.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone