Розенко розповів, навіщо Кабмін проводить верифікацію соцвиплат

Верифікація соціальних виплат, яку розпочало Міністерство соцполітики спільно із СБУ, направлена на подолання корупційних схем, що діють навколо виплат вимушеним переселенцям.

Про це у своєму Facebook повідомив міністр соцполітики Павло Розенко.

В якості прикладу однієї з таких схем Розенко навів випадок на пункті пропуску «Чугунівка» в Харківській області. Там СБУ разом із прикордонниками та ДФС затримали 48-річну мешканку Луганська, яка намагалася незаконно вивезти з України до Російської Федерації 740 тисяч гривень та 298 банківських карток. Кінцевим пунктом «подорожі» українки мала стати окупована проросійськими бойовиками територія Луганської області.

«Це лише один випадок, лише одна ситуація… Для кого передбачені були ці кошти? Зовсім не впевнений, що пенсіонерам та малозабезпеченим мешканцям Луганщини», – заявив міністр, додавши, що, скоріш за все, значна частина бюджетних грошей опинилася б у руках бойовиків і терористів «ЛНР».

Розенко також підкреслив, що верифікація соцвиплат не має жодних обмежень прав переселенців. «Ми боремося не з вимушеними переселенцями, які безумовно потребують нашої підтримки, а зі злочинцями та шахраями, що наживаються на бідах і горі простих людей», – резюмував глава Мінсоцполітики.

 

Джерело: Слово і діло

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone