Розенко відклав відновлення соцвиплат на Донбасі в довгий ящик

Виплата соціальної допомоги і пенсій переселенцям, які проживають на підконтрольній Україні території, триватиме, а на тимчасово окупованих територіях це стане можливим тільки після повного виконання Мінських угод і відновлення територіальної цілісності.

Про це заявив віце-прем’єр України Павло Розенко.

Як віце-прем’єр-міністр України я заявляю, що наведення порядку в соціальних виплатах і боротьба з витоком бюджетних і пенсійних коштів на окуповані території, яку ми почали спільно з СБУ, продовжиться. У той же час всі пенсійні та соціальні виплати реальним переселенцям будуть здійснюватися вчасно і в повному обсязі. Питання верифікації соціальних виплат і надання допомоги вимушеним переселенцям буде перебувати на моєму особистому контролі “, – цитує Розенко його прес-служба.

Він запевнив: “Ні копійки з державного бюджету України або з Пенсійного фонду не потрапить в кишені терористів“.

За словами віце-прем’єра, українська влада позбавлена ​​можливостей платити пенсії або інші соцвиплати на тимчасово окупованій території. “Там немає відділень українських банків, немає відділень Пенсійного фонду, казначейства, там не працюють українські закони“, – зазначив Розенко.

Він нагадав, що кожного тижня СБУ затримує кур’єрів з безліччю карток і значними сумами грошей, які перевозять на непідконтрольну територію.

На темі оформлення допомоги переселенцям побудовані величезні злочинні схеми, де крутяться багатомільярдні суми. Встановлено численні факти того, що ці кошти українського бюджету, українських платників податків, осідають в кишенях корумпованих чиновників, терористів і російських окупантів“, – вказав віце-прем’єр.

Розенко також підкреслив: “Відповідно до законів і нормативно-правових актів України повернення на окуповану територію є прямою підставою для втрати статусу вимушеного переселенця і припинення всіх соціальних виплат, у тому числі пенсійних“.

 

Джерело: Вести

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone