Роз’яснення для НАБУ: адвокат – не пособник злочинця

Після низки обшуків у адвокатів та заяв з цього приводу від Національного антикорупційного бюро, адвокати підготували свого роду роз’яснення, де в іронічній формі пояснюють, що адвокат є захисником, а не пособником злочинця.

Таке неформальне роз’яснення підготували в Комітеті захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області.

Роз’яснення містить твердження наступного харектеру.

Адвокат – не пособник злочинця, а захисник права та законних інтересів і злочинців, і невинуватих осіб. Отже, посадові особи НАБУ – не вороги адвокатів, а їх потенційні клієнти.

Офіс адвоката – це не склад доказів винуватості клієнта, це робоче місце з захисту прав будь-якої людини, в тому числі звільнених з НАБУ посадових осіб.

Тарифи на правову допомогу для майбутніх клієнтів з лав НАБУ збільшуються у геометричній прогресії з кожними новим обшуком у адвокатів.

Вилучені матеріали, що складають адвокатську таємницю, НАБУ слід використовувати у своїй роботі як приклад якісних процесуальних документів. Для всього іншого – це недопустимий доказ.

трудові права, підготували

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone