Сестра Сенцова: у Олега кришаться зуби та випадає волосся

Утримуваний у Росії український режисер Олег Сенцов повідомляє про погіршення стану свого здоров’я.

Про це Наталія Каплан написала у своєму Facebook.

“Прийшов лист від Олега. Передає всім привіт і запевняє, що у нього все нормально. Хоча при цьому пише, що у нього кришаться зуби і випадає волосся. Зазначає, що там здоров’я втрачається повільно, але безповоротно”, – пише вона.

14 лютого 2017 року Сенцов вперше подзвонив із колонії у місті Лабатинангі до своєї сестри Наталії Каплан. До колонії у Лабадинангі Сенцова доставили 14 жовтня 2017 року.

31 січня у Києві оголосили лауреатів Премії імені Андрія Сахарова “За журналістику як вчинок”. Орден “За мужність” імені Сахарова цьогоріч отримали ув’язнені в Росії український режисер Олег Сенцов і журналіст Роман Сущенко, звинувачений у сепаратизмі в Криму журналіст Микола Семена, вбитий засновник “Української правди” Георгій Гонгадзе та викрадений у Донецьку журналіст Станіслав Асєєв.

Олега Сенцова разом з Олександром Кольченком затримали представники російських спецслужб в анексованому Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові.

У серпні 2015 року російський Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму.

Олега Сенцова етапували з колонії в Якутську до СІЗО-1 Іркутська 9 вересня. У жовтні стало відомо, що Сенцова доставили в місто Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ).

Правозахисний центр “Меморіал” вніс Сенцова і Кольченка до списку політв’язнів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone