Спікер ВР взявся за організацію зустрічі Ради церков з Патріархом Варфоломієм

Спікер Верховної Ради України провів зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з нагоди 20-річчя ЇЇ діяльності.

Про це повідомляє сайт Ради.

В ході зустрічі Андрій Парубій повідомив про результати переговорів з Константинопольським Патріархом Варфоломієм у Стамбулі.

За його словами, Патріарх Варфоломій просив передати вітання і благословення для всіх та подякувати депутатам, які проголосували за звернення про надання автокефалії Українській православній церкві. «Патріарх Варфоломій добре знайомий із ситуацією в Україні і відстежує її. Він бачить зміни, які відбулися в Україні за останні три роки», – заявив спікер.

Голова парламенту висловив сподівання, що Патріарх Варфоломій найближчим часом зустрінеться з Всеукраїнською радою церков. Парубій нагадав, що запросив Патріарха Варфоломія відвідати з візитом Україну. «Патріарх Варфоломій дав добро на такий візит в Україну. І я сподіваюся, що найближчим часом ми зможемо провести зустріч Всеукраїнської ради церков з Патріархом Варфоломієм», – сказав він.

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone