ССВЕ поінформувала міжнародні організації про порушення прав адвокатів в Україні

Рада адвокатських та правничих товариств Європи (ССВЕ) звернулася до міжнародних ключових інституцій з приводу ситуації з порушеннями прав адвокатів в Україні.

Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомили у Національній асоціації адвокатів України.

Так, ССВЕ поінформувала єврокомісара з питань розширення та європейської політики Йоханнеса Гана, єврокомісара з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Віру Юрову, директора генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи, колишнього спеціального радника з питань України Крістоса Джакомопулоса, голову Делегації Європарламенту до Парламентського комітету асоціації ЄС-Україна Андрія Пленковича.

ССВЕ також надала інформацію експерту проекту Євросоюзу «Підтримка реформ сектора правосуддя»  Марку Сігалу. Від імені європейської адвокатури інформацію про становище колег в Україні отримала Спеціальний доповідач ООН з питання про незалежність суддів та адвокатів Моніка Пінто.

Як вже повідомлялося, нещодавно ССВЕ втретє направила листа до Президента України, Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро України щодо неприпустимості численних порушень прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone