Суд поновив люстрованого митника, звільненого через причеп

Суд поновив на посаді головного державного інспектора одного з відділів митного посту «Куп’янськ» Харківської митниці Державної фіскальної служби, звільненого відповідно до вимог Закону про очищення влади через те, що він не вказав у декларації старий причеп.

Причиною звільнення стало те, що працівник митниці не вніс до декларації про доходи інформацію про старий причеп, який дістався йому у спадок від батька та уже встиг вкритися іржею. Останні 10 років цей транспорт виконував виключно декоративну функцію, простоюючи у дворі.

Отримавши запис про звільнення до трудової книжки, громадянин звернувся за допомогою до юристів Харківської приймальні УГСПЛ, якою опікується Харківська правозахисна група. Юрист приймальні Володимир Глущенко допоміг скласти позовну заяву до суду про визнання дій керівництва митниці протиправними та про скасування наказу про його звільнення, поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної платні за вимушений прогул.

Суд першої інстанції ухвалив рішення на користь чоловіка – рішенням суду його поновили на посаді, яку він обіймав.

Суд другої інстанції, так само як і Вищий адміністративний суд, також підтримали рішення суду першої інстанції, а звільненого громадянина поновили на роботі.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone