Суд просять відмінити плату за дитсадок для некиян

Суд просять зупинити рішення Київської міської ради, яким було встановлено плату за дошкільне навчання незареєстрованим у Києві дітям.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов громадянки Таджикистану до Київської міської ради, повідомили в прес-службі суду. Позивачка просить суд визнати протиправним рішення Київської міської ради, яким встановлено щомісячну плату за надання дошкільної освіти для незареєстрованих у місті Києві осіб, передає “ЗіБ”.

Зокрема, йдеться про п.3.7. рішення №1369/5433 від 13.09.2018 «Про затвердження Порядку здійснення видатків на дошкільну освіту у місті Києві на основі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості».

Позивачка вважає вказаний пункт Порядку незаконним та таким, що прямо порушує норми Конституції України та низки Законів України, в тому числі тих, що регулюють порядок надання

дітям дошкільної освіти. Реєстрація місця проживання чи перебування, на думку громадянки, не може бути підставою для обмеження реалізації прав і свобод, передбаченим чинним законодавством.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення. Її вимога – зупинити дію п.3.7. вищевказаного рішення Київської міської ради.

Наразі вирішується питання наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone