Суд залишив в силі рішення Кабміну по блокаді Криму

Окружний адміністративний суд Києва відмовився призупинити дію постанови Кабінету міністрів України № 1035 про заборону поставок українських товарів з материка до Криму і назад на період розгляду позову про скасування цього документа.

Подібне рішення було ухвалено 3 лютого.

Таким чином, суд відхилив клопотання позивача – представника громадської організації “Правозахисна група 20 лютогоДмитра Незвисько. Необхідність такого рішення він мотивував тим, що дія оскаржуваної в суді постанови №1035 порушує права громадян України, “які неможливо буде відновити, поки діє цей документ”.

Наголошується, що на судовому засіданні також були присутні правозахисники та кримчани, які постраждали від дії постанови Кабміну №1035. Представник Міністерства юстиції України Сергій Роздобудько висловився проти призупинення дії документа і позовних вимог в цілому. Однак письмових заперечень суду не представив. За його словами, у відомстві не встигли підготувати їх, оскільки повідомлення про відкриття провадження у справі отримали не в строки, передбачені законом. Таким чином, у зв’язку з цим, суд не зміг розглянути справу і переніс засідання на 10 лютого.

 

Джерело: Обозреватель

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone