Судді хочуть більше справ про штучний інтелект, а не про консерви

Кількість справ, які стосуються інтелектуальної власності щороку збільшується у 1,5 рази. Утім, судді КГС ВС хочуть розглядати більше справ про штучний інтелект, а не про етикетки на консервних банках.

Про це розповів голова Касаційного господарського суду ВС Богдан Львов на Національному форумі з інтелектуальної власності, передає кореспондент видання “Закон і Бізнес”.

Голова КГС припустив, що після створення спеціалізованого ІР-суду навантаження у цій сфері зросте. Утім, суддям, за словами Б.Львова, хотілося б розглядати більше справ, які стосуються високих технологій, а не розбиратися із поцупленими один в одного торговими марками.

Разом з цим, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук зазначив, що створення суду з питань інтелектуальної власності наразі є пріоритетом. Натомість, претенденти на роботу у спеціалізованому суді не розуміють чого досі не створена установа, яка давно вже мала функціонувати.

Питання скоріше до Вищої кваліфікаційної комісії суддів. За словами Б.Львова наразі остання займається перевіркою практичних робіт майбутніх представників апеляції.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone