8 суддів Нікопольського суду звернулися до РСУ через систематичний тиск на них

Судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області просять Раду суддів України звернутися до Вищої ради правосуддя, Генпрокуратури для забезпечення незалежності суддів, безпеки їх сімей та авторитету правосуддя.

Так, у зверненні судді зазначили, що після трагічних подій у Нікопольському суді на їхню адресу постійно лунають погрози, зокрема і через соціальні мережі, передає «Закон і Бізнес».

«Факти погроз та намагання вчинити розправу над суддями та їхніми близькими родичами набули системного та відвертого характеру як під час розгляду суддями справ, так і за наслідками їх розгляду», – наголосили судді.

При цьому вони поінформували про вибух 31 січня у гаражі судді Валерії Рибакової, внаслідок якого був травмований її чоловік. І зазначили, що під повідомленням про цю подію у соцмережах і на сайті суду знову з’явилися коментарі та заклики щодо вчинення розправи над суддями.

«Просимо розглянути дане звернення на засіданні РСУ для вирішення питань щодо прийняття рішень з приводу вжиття негайних заходів стосовно забезпечення незалежності судів і суддів, в тому числі й щодо забезпечення особистої безпеки суддів, їх сімей, майна та інші засоби правового захисту», – зазначили судді у зверненні.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone