Суддів у Харкові вчили рятувати життя людей

Медики навчили суддів зупиняти кровоточу, звільняти дихальні шляхів від сторонніх тіл та запускати серце в критичні моменти.

В місті Харкові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України протягом двох днів проводило підготовку працівників апаратів судів на одноденних тренінгах за темою «Практичні навички надання працівниками апарату суду домедичної допомоги».

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі НШСУ, тема тренінгу викликала жвавий інтерес у працівників судів. Для участі у заході зареєструвалося понад 50 осіб, що зумовило проведення тренінгу у два дні.

Тренінг викладали фахові медичні працівники.

Судді здобули знання про основні ознаки порушень діяльності серцево-судинної системи, причини та ознаки зупинки серця, алгоритм проведення серцево-легеневої реанімації залежно від віку постраждалого, причини виникнення та класифікацію порушення прохідності верхніх дихальних шляхів.

Також працівники апаратів судів навчилися користуватися зовнішнім дефібрилятором при проведенні серцево-легеневої реанімації, опанували поняття гострий інфаркт міокарду та інсульт,  їхні ознаки і принципи надання домедичної допомоги при невідкладних станах та дізналися про заходи щодо надання домедичної допомоги  при пораненнях,  про порядок накладення  кровоспинного джгута  при різних видах кровотеч.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone