Суддя, що не склала іспит, позивається до ВККС

Суддя Орджонікідзевського районного суду міста Харкова, що не пройшла кваліфікаційне оцінювання, просить суд стягнути з члена ВККС 1 млн гривень моральної шкоди та перерахувати його на благодійність.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від судді Ольги Горчакової до члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Павла Луцюка стосовно перевірки практичного завдання під час кваліфікаційного оцінювання 29 березня 2018 року, передає «ЗіБ».

Як повідомили в ОАСК, на думку позивачки, П.Луцюк допустив протиправні дії щодо правильності перевірки зошиту практичного завдання, що стало причиною прийняття рішення про не допуск її до наступного етапу кваліфікаційного оцінювання і визнання судді такою, що не відповідає займаній посаді. Позивачка просить суд стягнути з П.Луцюка 1 млн.

гривень моральної шкоди та перерахувати їх на благодійність.

Наразі судом досліджуються матеріали позову та вирішується питання про відкриття провадження у справі.

Зазначимо, 15 лютого з’їзд адвокатів оголосив П.Луцюку недовіру, а потім  звільнивйого з посади члена ВККС та та обрав новим представником від адвокатури у складі ВККС Олександра Дроздова. Утім 19 лютого Рівненський окружний адміністративний суд призупинив дії двох рішень з’їзду адвокатів про звільнення П.Луцюка з посади, а також обрання на посаду члена ВККС О.Дроздова.

Нагадаємо, на сьогодні у провадженні суду перебуває 25 справ, де відповідачами або третіми особами виступають члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone