Суддям пригрозили листом франкфуртського прокурора

Суддям не сподобалося, що матеріали, які бажає долучити до справи адвокат, було надіслано на особисті поштові скриньки як рекламу чи передвиборну агітацію.

Розповідає інтернет-ресурс “Закон і Бізнес”.

Члени Верховного Суду розглядали справу за позовом українського підприємства до молдовського. За день до засідання надійшло клопотання приєднати до справи нові матеріали. Одначе представник однієї зі сторін вирішив не обмежуватися надсиланням матеріалів до суду, а й розіслав їх на особисті електронні адреси служителів Феміди.

Матеріали, які бажав долучити адвокат, виявилися статтею невідомого автора, розміщеною на невідомому ресурсі. У ній є посилання на звернення до Державного бюро розслідувань і Генерального прокурора, відповіді на ці звернення про порушення кримінальних проваджень, а також лист прокуратури Франкфурта про відкриття кримінальної справи щодо корупції та тиску на суд.

Також серед матеріалів — листування в мобільних додатках між особами, які беруть участь у справі.

Законникам не сподобалося, що вони знайшли у своїх поштових скриньках разом із рекламними буклетами та рахунками на комунальні послуги потенційні матеріали справи. Також їх роздратувало те, що це стаття невідомого автора з Інтернету. Проте найбільше обурив служителів Феміди лист щодо корупції, у цьому вони побачили погрозу. Тому законники звернулися до Вищої ради правосуддя (№3541/0/6-19), просячи захистити їхнє приватне життя.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone