Сумський апеляційний суд відкрив школу для студентів

«Якщо ви маєте знання, дайте іншим запалити від нього свої світильники», — саме за цією порадою англійського діяча Томаса Фуллера Сумський апеляційний суд втілює у життя свій перший просвітницький проект — «Літня школа права».

Інформує інтернет-джерело “Закон і Бізнес”.

Амбітна, креативна, наполеглива та цілеспрямована. Саме така молодь сьогодні завітала на перше заняття до апеляційного суду. Понад 20 студентів-правників виявили бажання побачити роботу судів зсередини, познайомитися із «життєвим шляхом» судового провадження, приміряти на себе роль судді, адвоката, прокурора та почути про практику розгляду справ з вуст професійних суддів, повідомляє прес-служба САС.

«Кожен із вас, ступаючи на правничу стежку, напевне, усвідомлював, який серйозний і складний шлях він для себе обрав, — зазначила голова суду Наталія Литовченко, вітаючи студентів. — Звісно, першочергові теоретичні знання та навички ви отримаєте у вишах. Ми ж у свою чергу хочемо продемонструвати як це відбувається на практиці».

На майбутніх правників очікує два тижні напруженої роботи. Як зауважив заступник голови суду Валерій Матус, не єдиними лекціями студенти житимуть протягом цього часу. Для слухачів підібрали практичні завдання, воркшопи. Отже, майбутні правники переконаються у нелегкій роботі представників Феміди, матимуть можливість написати судові рішення, даючи оцінку доказам та фактам, які надаватимуть учасники проваджень.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone