Топ-3 серед наукових робіт з оподаткування за версією TaxLink та АПР

Представники TaxLink та Асоціації податкових радників 15 червня 2018 року провели нагородження переможців конкурсу наукових робіт. Конкурс був націлений на пошук нових ідей, поглядів, пропозиції в сфері оподаткування.

Для участі у конкурсі учасник мав подати свою роботу на тематику проблем у питаннях оподаткування. Допускались студенти або молоді спеціалісти зі стажем роботи не більше 3-х років.

«Наступного року ми плануємо повторно запускати такий конкурс, щоб залучати студентів та молодих правників до поширення нових цікавих ідей та думок, а згодом і впливу на податкову сферу України. Тому приєднуйтесь до нас та запрошуйте друзів чи колег до участі», — зазначила Віта Форсюк, CEO Taxlink.

Пропонуємо ознайомитися з кращими роботами:

– В’ячеслав Луцков став переможцем за версією АПР з роботою «Амністія капіталів: Причини провалу в Україні та успіху закордоном» та отримав зовнішній накопичувач;

– Ангеліна Івашкевич стала переможцем за версією користувачів TaxLink «Легалізація проституції: економічна доцільність чи суспільна мораль? (європейський досвід та українські реалії)» та отримала фітнес-трекер;

– Карина Карташова стала переможцем за версією TaxLink з роботою «Оподаткування цифрової економіки» та отримала планшет.

Також вищевказані переможці отримали річну підписку на сайт taxlink.ua.

Представники TaxLink відмітили таких учасників та передали у подарунок набір книг про податки: Жанну КоваленкоКостянтина Корнєєва, Віктора ПідгрушногоІнокентія Миславського.

Організатори сподіваються, що подібні конкурси для студентів та молодих спеціалістів стануть гарною традицією у майбутньому України.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone