Тука пропонує виплачувати безналом матеріальну допомогу переселенцям на комуналку

Державну допомогу переселенцям для сплати комунальних послуг варто замінити автоматичним перерахунком коштів.

Таку пропозицію запропонував розглянути заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, коментуючи ситуацію з відключенням електроенергії та водопостачання у санаторії “Тетерів” на Житомирщині, у якому живуть переселенці.

“Маю інформацію, що така ситуація зараз може прокотитись хвилею по всій країні. З одного боку – зросли тарифи, з іншого – чимало випадків, коли переселенці відмовляються сплачувати вартість комунальних послуг…  Вимушені переселенці отримують цільову матеріальну допомогу від держави саме для сплати комунальних послуг. Вважаю неприпустимим, коли люди, що отримують кошти на сплату вартості електроенергії-води, витрачають їх на інші потреби”, – зазначив він.

“Можливо, варто розглянути можливість автоматичного перерахунку означених коштів замість видачі їх готівкою”, – заявив заступник міністра.

Раніше представники громадських організацій принесли під Кабінет міністрів великі окуляри, закликавши очільника уряду Володимира Гройсмана відкрити очі на проблеми внутрішньо переміщених осіб.

 

Джерело: Центр інформації про права людини

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone