У Києві напали на офіс телеканалу “Україна”

У Києві скоєно напад на офіс телеканалу “Україна”, повідомляє прес-служба столичної поліції. Відзначається, що в приміщення увійшла група людей і вилила в холі рідину червоного кольору, схожу на кров. Розкидавши на підлозі листівки, нападники покинули приміщення.

На місці події працюють правоохоронці, відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Прес-служба телеканалу у Facebook розповсюдила повідомлення, в якому закликає правоохоронні органи і президента Петра Порошенка належним чином відреагувати на інцидент.

Телеканал “Україна” звертається до правоохоронних органів з проханням розслідувати факт загрози життя і професійної діяльності журналістів каналу, що супроводжувалося хуліганським нападом групи з 15 невідомих осіб на офіс телеканалу в Києві. Ми також звертаємося до Президента України як гаранта Конституції, прав і свобод громадян з проханням взяти розслідування цього інциденту під особистий контроль“, – сказано в повідомленні.

У соцмережах повідомляється, що напад здійснили активісти “Фронту боротьби проти окупації українського ефіру”.

Тільки активістами фронту боротьби проти окупації українського ефіру була залита кров’ю приймальна телеканалу “Україна” в знак протесту проти трансляції серіалу “Не зарікайся”, охорона телеканалу намагалася напасти на активістів, але невдало (жоден охоронець не постраждав)“, – сказано в повідомленні.

 

Джерело: 112

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone