У Києві починає роботу VIII Судовий форум АПУ

3-4 жовтня 2019 року Асоціація правників України проводить свій традиційний Судовий форум, який залишається одним з найбільш масштабних в Україні правничих заходів.

Цього року темою форуму є «TRIAS POLITICA: суд у системі гілок влади», передає “Закон і Бізнес” з посиланням на прес-службу АПУ.

«Сьогодні Україна вступила в новий період, викликаний трансформацією – дострокові вибори парламенту, нове керівництво в органах влади всіх рівнів. Перед Україною стоїть завдання швидко та ефективно пройти перехідний період. Нам потрібно зберегти результати вже проведених реформ, а це безпосередньо залежить від ефективної співпраці гілок влади», – так пояснили головні акценти форуму в АПУ.

У фокусі вивчення також актуальні питання, які пов’язані з функціонуванням судової системи в Україні, з представниками судових установ, міжнародними та національними експертами.

Серед учасників форуму: судді Конституційного Суду України, Верховного Суду, представники Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Міністерства юстиції України, судді та практикуючі адвокати, міжнародні експерти, представники Ради Європи та ЗМІ.

Захід проходить у співпраці з Проектом Ради Європи «Підтримка впровадження судової реформи в Україні». Докладніше про форум – на його офіційному сайті.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone