У Києві з’явиться Центр допомоги учасникам АТО

У Києві з’явиться Центр допомоги учасникам АТО, який допомагатиме отримувати пільги, оформлюватися на лікування, проходити адаптацію та реабілітацію, забезпечуватиме соціальні гарантії.

Рішення про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції ухвалила Київська міська рада, його підтримали 85 депутатів, повідомляє прес-служба Київради.

Центр складатиметься із трьох відділів: інформаційно-консультативної роботи, взаємодії із органами влади та взаємодії із ГО.

“Передбачається, що КБУ “Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції”  надаватиме консультаційні послуги учасникам АТО та членам їхніх сімей, допомагтиме у взаємодії із органами влади, місцевого самоврядування та недержавними організаціями учасників АТО і волонтерами”, — йдеться у повідомленні Київради.

Таким чином, Центр допомагатиме учасникам АТО отримувати пільги, оформлювати лікування, адаптацію та реабілітацію, забезпечуватиме соціальні гарантії. Також фахівці сприятимуть у працевлаштуванні бійців АТО, їхній професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

“Утримання міського центру допомоги учасникам АТО передбачається за рахунок коштів столичного бюджету. Попередній обсяг фінансування на рік становить 3,5 млн грн”, — повідомили у Київраді.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone