У конкурсі на посаду члена ВККС від ДСА переміг Андрій Солодков

Голові Державної судової адміністрації України рекомендовано призначити Андрія Солодкова членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Відповідне рішення сьогодні було ухвалене комісією за результатами проведеного публічного конкурсу з добору кандидатів для призначення членом ВККС, що закінчився сьогодні, 12 липня, передає “Закон і Бізнес”.

Під час конкурсу було проведено добір кандидатів для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а саме: проведено співбесіди з кандидатами, розглянуто їхні мотиваційні листи та за результатами оцінювання визначено переможця конкурсу.

Андрій Солодков народився 12 березня 1968 р. У 1991 р. закінчив Українську державну юридичну академію (нині — Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого»).

У 1991—1996 рр. працював у харківській міжрайонній транспортній прокуратурі та південній транспортній прокуратурі.

У 1996—2006 рр. — суддя Дзержинського районного суду м.Харкова. З 2006 р. працював у Апеляційному суді Харківської області (суддею, заступником голови палати в цивільних справах, секретарем судової палати в цивільних справах). 31 травня 2011 р. очолив цю установу.

16 травня 2013 року Вища рада юстиції підтримала подання ради суддів загальних судів щодо його призначення на посаду голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Невдовзі після призначення він дав інтервью виданню «Закон і Бізнес», з яким можна ознайомитися за посиланням. З цієї посади він звільнився в 2014 році.

У 2016 році захистив дисертацію в НЮУ ім. Ярослава Мудрого на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 (кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність) за темою «Теоретичні основи та практика здійснення провадження в суді присяжних в Україні».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone