У “ЛНР” дозволили арештовувати людей “для профілактики”

Ватажок угрупування “ЛНР” Леонід Пасічник видав “закон”, який дозволяє так званим “правоохоронним органам республіки” “превентивно затримувати” людей на термін до 60 діб.

Про це йдеться у змінах до “закону про воєнний стан”, внесених 2 лютого, передає Центр інформації про права людини.

Бойовик пропонує саджати у СІЗО на термін від 30 до 60 діб “осіб, щодо яких є потребуючі перевірки підстави припускати їх причетність до скоєння злочинів, що створюють загрозу безпеці ЛНР”.

Рішення про необхідність таких арештів приймають так звані “міністр державної безпеки” або “міністр внутрішніх справ” за погодженням з “генеральним прокурором” терористичної організації.

Оновлений “закон” набирає чинності через 10 днів після опублікування, тобто почав діяти 12 лютого.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Луганську “Міністерство державної безпеки ЛНР” затримало трьох помічників міжнародної гуманітарної організації ACF (“Action Contre la Faim” або “Рух проти голоду”). Підконтрольні бойовикам телеканали повідомляли про затримання людей, які нібито причетні до діяльності організації ACF. Йшлося про те, що працівники організації ACF нібито працювали під прикриттям луганської громадської організації “Народна взаємодопомога” на українські спецслужби.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone