У Львові побили адвоката: подробиці нападу

Охоронці одного львівського підприємства, якому адвокат Андрій Стегніцький два роки надавав правову допомогу, сильно його побили та травмували йому око.

До Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності звернувся адвокат А.Стегніцький із заявою про те, що на ньго було здійснено напад, передає “Закон і Бізнес” з посиланням на НААУ.

А.Стегніцький повідомив, що він приблизно два роки як адвокат надавав правову допомогу підприємству об’єднання громадян «Львівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих».

А.Стегніцького було обрано на посаду керівника вищазначеного підприємства, однак приступити до виконання своїх обов’язків він не міг за вини попереднього керівництва.

Діячи в інтересах підприємства, як законно обраний керівник, А.Стегніцький звернувся до колишнього керівника організації з вимогами передати правовстановлюючі документи, печатку та інше майно товариства, на що отримав відмову.

Вранці 8 липня адвокат прийшов на підприємство, де на нього відбувся напад працівників охорони. Охоронці застосували щодо нього фізичне насильство, в результаті чого він отримав тілесні ушкодження: садни, синці, травмоване око тощо.

Також варто зазначити, що адвокат А.Стегніцький має вади зору. З огляду на це, умисне нанесення йому травми ока для нього має особливо тяжкі наслідки, зазначили медики, що прибули на місце події.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone