У Львові судді обговорили актуальні проблеми господарського судочинства

ГО «Асоціація суддів господарських судів України» зібрала професійну суддівську спільноту для обговорення актуальних проблем у сфері господарського судочинства.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі Південно-західного апеляційного господарського суду, 2 листопада відбулася знакова подія для всієї господарської юрисдикції. У місті Львові пройшли Загальні збори членів Асоціації суддів господарських судів. Цього року захід відбувся на базі Господарського суду Львівської області.

Як зазначила голова Асоціації суддів господарських судів України, Наталія Богацька: «За ці два роки АСГСУ стала майданчиком для спілкування між судами господарської юрисдикції та змогла організувати співпрацю з іншими профільними громадськими організаціями суддів, адвокатської спільноти, представниками бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, активно співпрацювала з програмами інших країн, які допомагають Україні в реформуванні судової системи».

Окрім делегатів відокремлених підрозділів Асоціації – суддів місцевих й апеляційних судів господарської юрисдикції з усієї України на заході були присутні Лариса Рогач – суддя Великої Палати Верховного Суду, Зеновій Холоднюк – голова Державної судової адміністрації України, Тетяна Дроботова – секретар судової палати, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду та Володимир Погребняк – секретар судової палати, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Обговорення було присвячено актуальним проблемам, зокрема щодо єдності судової практики в світлі правових позицій Верховного Суду та окремих аспектів застосування Господарського процесуального кодексу України, позиції Асоціації в частині гарантій незалежності суддів з урахуванням розміру суддівської винагороди визначеного проектом бюджету на наступний рік, обчислення суддівського стажу у світлі новел законодавства та низки інших  важливих питань сьогодення.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone