У Раді намагаються встановити тотальний контроль над народними та місцевими депутатами

У Раді намагаються встановити тотальний контроль як за народними депутатами, так і в місцевих радах. Про це у своєму Facebook написав нардеп від “Блоку Петра Порошенка” Мустафа Найєм, який входить до міжфракційного об’єднання “ЄвроОптимісти”.

За словами депутата, лідери п’яти парламентських фракцій, зокрема й голови фракцій коаліції, намагаються установити диктатуру у сесійному залі, які дозволять встановити тотальний контроль партійного керівництва над депутатами.

Януковича треба видавлювати з себе по краплині

Лідери п’яти парламентських фракцій не залишають спробу узаконити диктатуру в сесійній залі. На порядку денному сесії знову з’явилися законопроекти, що встановлюють тотальний контроль партійного керівництва над депутатами Верховної ради і місцевих рад.

Під законами підписалися лідери п’яти фракцій більшості – Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Олег Березюк та Максим Бурбак.

В цілому, нічого страшного – закони ці, я впевнений, ми успішно провалим. Але я уявив собі реакцію п’ятьох підписантів, якби подібний законопроект внесли “регіонали” і комуністи у роцы так 2012-му. Звичайно, з тих пір багато чого змінилося. Я оптиміст і вірю в зміни, але не в такі радикальні – природне прагнення узурпувати узурповане куди більш стійке, ніж демократичні гасла на сцені Майдану.

 

Джерело: Телеканал 24

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone