У справі “Інтера” відкрито провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності

Національна поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності у справі про підпал телеканалу “Інтер”.

Про це в ефірі телеканалу “112 Украина” заявив начальник слідчого управління Національної поліції Києва Олександр Пивоваров, передає “Детектор медіа“.

поліція, свобода ЗМІ, свобода слова, кримінальне

За фактом підпалу “Інтера” уже були відкриті провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у неділю 4 вересня виникла пожежа на вулиці Щусєва, 26,  де знаходяться “Національні інформаційні системи” (НІС). Головне управління Нацполіції Києва однією з основних версій причин пожежі у будівлі НІС розглядає умисний підпал.

6 вересня протестувальники, які з 5 вересня блокували роботу ЗМІ, заявили, що дійшли згоди з керівництвом “Інтеру”. За їхніми словами, протягом п’яти найближчих днів телеканал має змінити свою редакційну політику та звільнити заступника директора з розвитку компанії НІС Ігоря Шувалова. Учасники протесту згорнули намети.

Тим часом телеканал заявив, що ні про що не домовлявся з протестувальниками, які блокували роботу телецентру “Інтер медіа груп”, а також, що не вів з ними жодних перемовин.

Раніше українські експерти поклали відповідальність за інцидент зі ЗМІ на керівництво телеканалу, на українську владу та правоохоронців.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone