У Венеціанській комісії очікують на доопрацьований закон про очищення влади

В Європейській комісії «За демократію через право» (Венеціанська комісія) очікують від української сторони покращений закон про очищення влади і впевнені, що Київ доведе справу до логічного завершення найближчим часом.

Про це повідомила керівник відділу зі зв’язків з громадськістю Венеціанської комісії Ради Європи Тетяна Мишелова.

«Ми впевнені в тому, що українська влада зробить все необхідне і надішле нам покращений текст швидше», – сказала вона.

Т.Мишелова нагадала, що в своєму останньому висновку згідно із Законом України про люстрацію, наданому в червні 2015 року, Венеціанська Комісія оцінила ряд проектів поправок до закону про люстрацію, представлених на розгляд до Верховної Ради в квітні 2015 року. «Венеціанська комісія опублікувала ряд рекомендацій щодо поліпшення цих поправок. З тих пір Комісія не була проінформована про будь-який розвиток ситуації … », – зазначила вона.

У Венеціанській комісії також додали, що не мають інформації, були враховані її рекомендації в остаточній редакції закону про люстрацію, і запевняють, що не брали участі ні в яких обговореннях з квітня 2015 року. «Венеціанська комісія не брала участі в будь-яких консультаціях або обговореннях за законом про люстрацію з червня 2015 року», – підкреслила її представник. Тому, за словами пані Мишелової, Комісія не має інформації, чи внесені будь-які зміни в текст, представлений на розгляд Верховної Ради в квітні 2015 року, і чи були враховані рекомендації, сформульовані Венеціанською комісією в її останньому висновку.

 

Джерело: Юридична практика

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone