Українці нещасні – рейтинг

World Happiness Report вважає жителів України – серед найнещасніших у світі. Україна втратила 36 позиції в World Happiness Report в порівнянні з рейтингом 2013 року. Данія та Швейцарія знову стали найщасливішими країнами світу.

Україна, перш за все, з огляду на конфлікт на Сході і економічну кризу, опустилася з 87 місця на 123-тє в порівнянні з даними 2013 року. Сусідами по рейтингу стали Кенія і Гана. Україна також потрапила в десятку країн, які найбільше погіршили свої показники, якщо порівнювати дані 2005-2007 з інформацією 2013-2015 років.

У топ-3 щасливих країн, як і в минулому році, потрапили Данія, Швейцарія та Ісландія. Найбільш нещасливими стали стали Того, Сирія і Бурунді. Сполучені Штати випередили ряд західноєвропейських країн, опинившись на 13-й позиції. Німеччина зайняла 16-е місце, Великобританія – 23-е, Франція – 32-е. Китай, який є найбільш густонаселеною країною світу, зайняв 83-е місце, Індія – на 118-му, Росія – на 56-му.

Для підготовки доповіді World Happiness Report, яка вперше була опублікована в 2012 році, автори зіставили шість чинників по кожній країні в рейтингу ВВП на душу населення, рівень соціальної підтримки, очікувану тривалість здорового життя, соціальну свободу і рівень корупції.

 

Джерело: EuroUA

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone