В липні хочуть відзначати День громадянського суспільства

Парламенту пропонують проголосити 31 липня Днем громадянського суспільства в Україні, а також запровадити відзнаку Верховної Ради України «За заслуги перед Україною в громадській діяльності».

З відповідною ініціативою виступив народний депутат Олександр Сугоняко, який і зареєстрував проект постанови ВР №4855.

Згідно з документом Кабмін повинен буде утворити організаційний комітет з питань щорічного відзначення Дня громадянського суспільства в Україні та за 3 місяці розробити та внести на розгляд ВР законопроект про загальнодержавну програму розвитку громадянського суспільства в Україні.

Обласним і районним державним адміністраціям також рекомендуватимуть здійснити щорічну підготовку відзначення на місцях Дня громадянського суспільства в Україні.

Як відзначає автор, “встановлення свята на державному рівні є суспільно важливим, так як це дасть змогу закріпити соціальне і суспільне значення громадських рад як важливого інституту громадянського суспільства, підвищити статус і значення громадських об’єднань та організацій в реалізації державної політики та міжнародного авторитету України як демократичної держави”.

Скільки потрібно коштів на впровадження його ініціативи нардеп не визначив, лише вказав, що реалізація постанови потребує виділення коштів в обсязі, який буде запропоновано оргкомітетом і передбачено у державному та місцевих бюджетах.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone