В рамках «Реформи урядових комунікацій» сертифіковано 25 тренерів

17 серпня 2016 року відбувся завершальний захід першого етапу проекту «Реформа урядових комунікацій», під час якого обрали 25 експертів, які викладатимуть теорію та практику зв’язків з громадськістю для державних службовців.

Як повідомили «Закон і Бізнес» у Міністерстві соціальної політики, захід реалізовується Міністерством та Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з групою консультантів The Communication Reform Group на кошти Британського уряду.

Під час заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та директор Британської Ради Саймон Вільямс вручили міжнародні дипломи з PR Королівського інституту зі зв’язків з громадськістю (Велика Британія) та сертифікатів тренерів Лондонської міжнародної академії 25-ти українським експертам. В майбутньому вони викладатимуть теорію та практику зв’язків з громадськістю для державних службовців.

Зазначимо, що «Реформа урядових комунікацій» спрямована на впровадження сучасних стандартів комунікації влади з громадськістю, медіа та інституціями громадянського суспільства, створення ефективної системи взаємодії між органами влади у сфері суспільних комунікацій. Перший етап проекту тривав 9 місяців, протягом яких команда провела роботу із аналізу комунікативної діяльності 17 міністерств та розробки ефективної і сучасної системи державних комунікацій.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone