В РСУ змінили персональний склад комітетів

Рада суддів створила прес-службу органів суддівського самоврядування та переформатувала комітети, а також розглянула питання заохочення суддів у відставці, яке приурочене до відзначення 26-ї річниці Незалежності.

Під час засідання, з метою попередньої підготовки питань до засідань, узгодження пропозицій і надання рекомендацій, оперативного вирішення конкретних завдань та невідкладних питань діяльності, Рада суддів внесла зміни в персональний склад комітетів. Необхідність такого переформатування голова РСУ Валентина Сімоненко пояснила збільшенням навантаження на членів Ради, що зумовлено судовою реформою.

Щодо питання про прес-центр, то на виконання Меморандуму про взаємодію і співпрацю інституцій системи правосуддя від десятого лютого 2017 року про вдосконалення комунікації між судовими органами, РСУ вирішила визнати такими, що втратили чинність, рішення від 08.08.2014 рік № 9, від 05.09.2014 рік №5 та від 05.06.2015 року №61, в яких йшлося про створення і діяльність Прес-центру судової влади (на правах відділу), і створити прес-службу органів суддівського самоврядування.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone