В Сумському апеляційному суді визначилися із керівництвом

Головою новоутвореної установи стала Наталія Литовченко, а її заступником — суддя кримінальної палати Валерій Матус.

Таке рішення судді Сумського апеляційного суду прийняли 12 грудня під час перших зборів суддівського корпусу, передає «Закон і Бізнес».

Як повідомили в прес-службі суду, Н.Литовченко та В.Матус вже вдруге отримали вотум довіри від колег. За підтримки суддівського корпусу вони обіймали відповідні адміністративні посади і в Апеляційному суді Сумської області.

Н. Литовченко має тридцятирічний досвід роботи в галузі права. На стежку суддівства стала у 2001 році. Саме тоді почала працювати стажистом судді у Тростянецькому міськрайонному суді, а вже через рік в тому ж суді виносила рішення іменем України. Десять років вона здійснювала правосуддя на Тростянеччині. До обласного центру в якості судді Апеляційного суду Сумської області переїхала працювати у 2012 році. У 2015 році її було обрано

секретарем палати із розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства, наприкінці 2016 року – заступником голови Апеляційного суду Сумської області, а у 2017 році – головою Апеляційного суду Сумської області.

В. Матус має військову та юридичну освіти. Свою трудову діяльність розпочав в органах внутрішніх справ України, в яких пропрацював майже 8 років. З 1998 року працює суддею. П’ять років був суддею в Ковпаківському районному суді м. Суми, а з 2002 року виносить рішення іменем України вже в Апеляційному суді Сумської області. У 2016 році його було обрано суддею-секретарем кримінальної палати, а вже у 2017 році – заступником голови суду.

Крім того, судді апеляційного суду визначилися із суддями-секретарями палат та суддями-спікерами. Суддею-секретарем кримінальної палати було обрано Юлію Філонову, а цивільної — Сергія Хвостика. Крім того, С. Хвостика обрано суддею-спікером Сумського апеляційного суду. Він буде говорити з громадськістю від імені цивільної палати. Повноваження представляти кримінальну палату у комунікації з громадою та медіа судді апеляційного суду делегували В.Матусу.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone