В Україні люстрували головного люстратора

Директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, яка мала намір продовжити свою роботу у Громадській раді доброчесності, відповідно до нового Закону про судоустрій і статус суддів не зможе реалізувати свої плани.

На такий механізм захисту демократії звернула увагу сама Т.Козаченко на своїй сторінці у Фейсбуці, передає видання “Закон і Бізнес”.

Вона зізналася, що бачила свою громадську діяльність саме у цій Раді і “мала б всі шанси увійти в цю Раду” після завершення обіцяного нею дворічного строку перебування на державній службі.

Втім, відповідно до ст.87 Закону про судоустрій та статус суддів, особам, які впродовж останніх 5 років були на державній службі, заборонено бути членом Ради доброчесності.

“Я можу бути надзвичайно демократичною, мати величезну довіру громадськості, бути більмом на оці системи, але мені заборонено бути членом такого громадського контролю, – написала головний люстратор. – Навіть якщо я дуже хочу брати участь у ньому – заборонено, мене “люстровано”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone