В Україні розробили онлайн-курс, який допоможе компаніям впровадити політику недискримінації

В Україні розробили онлайн-курс, який має допомогти компаніям впровадити політику недискримінації. 

Про це повідомляє Всеукраїнська благодійна організація “Точка опори”.

Розроблений у рамках Індексу корпоративної рівності курс називається “Залучайтe найкращих – створюйтe робочі місця бeз дискримінаціі”.

Курс розробили психологиня Марина Діденко, співголова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в України Ірина Федорович та правозахисниця Олександра Свердлова.

“Питання дотримання прав людини, забезпечення рівного ставлення до працівників, відсутність дискримінаційних практик, впровадження  “політики рівності” на робочому місці  є важливим мотиваційним та регулювальним  інструментом. Інструментом, який вже давно використовують міжнародні компанії та який легко можуть опанувати українські”, — йдеться у повідомленні “Точки опори”.

Автори онлайн-курсу запевняють, що за 16 занять компанії зможуть самостійно розробити політику рівності та навчитись використовувати негрошові методи мотивації працівників.

“Ви дізнаєтесь про переваги добору персоналу за кваліфікацією та досвідом; зрозумієте, як клімат довіри до компанії покращує результати; у вас з’явиться фахова відповідь для директора, який, наприклад, обирає секретарку лише за критеріями зовнішності, а не фаховості; навчитеся використовувати ціннісний підхід для побудови довіри та здивуєтесь, наскільки вища та ефективніша працездатність у захищених, замотивованих працівників”, – кажуть автори курсу.

Нагадаємо, Індекс корпоративної рівності – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практик приватних компаній щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності і різноманіття. Індекс досліджує заборону дискримінації за ознаками статі, інвалідності, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone