В Україні з’явиться план щодо спрощення ведення бізнесу

Мін’юст спільно з Мінекономрозвитку на найближчому засіданні Кабінету Міністрів виступлять з ініціативою затвердження уточненого плану заходів щодо спрощення ведення бізнесу в країні. Результатом його виконання має стати входження країни до топ-50 рейтингу Doing Business до 2018 року.

Про це сьогодні під час прес-конференції стосовно динаміки України в рейтингу Doing Business повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. Так, він стверджує, що, за оцінками експертів, в рейтингу Doing Business-2016 Україна зможе піднятися з 83 на 65 місце.

“Якщо минулого року Україна займала 30 місце в напрямку «Реєстрація бізнесу», і це був дуже добрий результат, адже за рік країна піднялася у рейтингу вдвічі, то цього року очікується зростання до 16 позиції. Схожа ситуація і відносно напрямку «Реєстрація власності», де за останній рік країна піднялася з 61 до 34 позиції”, – наголосив Міністр.

Що стосується напрямку «Захист прав міноритарних інвесторів», то, за словами Міністра, Україна може перескочити з 88 місця на 7 позицію.

При цьому П.Петренко наголосив, що покращення рейтингу позитивно відіб’ється і на українцях, адже полегшення умов ведення бізнесу забезпечить Україну новими інвестиціями, а українців – робочими місцями.

 

Джерело: Закон і бізнес

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone