В Україну не пустили польського журналіста, який поставив незручне запитання Климкіну

На польсько-українському кордоні в Дорохуську українські прикордонники не впустили в Україну польського журналіста Томаша Мацейчука. Про це він написав у Facebook.

Сьогодні вранці приїхав на польсько-український кордон в Дорохуську. Прикордонник взяв мій паспорт, перевірив в комп’ютері і запитав по-українськи: “Пан Мацейчук, коли ви були останній раз в Україні?”. Відповів, що в кінці січня або на початку лютого, вся інформація в паспорті. Ще одне питання: “А що ви такого зробили? Які закони порушили?”. Ось і тут відразу відповів – ніякі, але якщо я що то порушив, тоді скажіть, будь ласка, що. Відповіді не було. Мене запросили в офіс і сказали, що отримую заборону на в’їзд в Україну на 5 років. Заборона від СБУ. Значить є загрозою для безпеки України. У мене тільки одна зброя – камера. Цією камерою показую правду, яка напевно не подобається українській владі“, – пише журналіст.

Він також нагадав історію з главою МЗС України, яку він пов’язав з своєю забороною на в’їзд в Україну.

До речі, на початку лютого в Амстердамі запитав Климкіна: що Україна збирається робити з Misanthropic Division? Мене відразу звинуватили в рос-пропаганді, а потім один з членів української делегації сказав, що в Україну вже не приїду“, – додав Мацейчук.

 

Джерело: Сегодня

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone