В ЄС обговорюють проблему біженців

У Брюсселі проходять наради міністрів внутрішніх справ і юстиції Європейського Союзу з метою вироблення нової стратегії щодо масового напливу мігрантів, які вичерпують ресурси навіть найбагатших країн цього об’єднання.

До міністрів ЄС приєдналися також міністри Сербії, Македонії і Туреччини, країн, які розташовані буквально на фронтовий лінії поточної міграційної кризи.

Греція, одна з країн ЄС, яка зазнає найбільших фінансових проблем, намагається налагодити ситуацію з хвилею мігрантів, які, рятуючись від військових конфліктів в Сирії, Іраку та Афганістані, проходять через грецьку територію.

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас попередив, що його країна не погодиться на будь-яку додаткову угоду, якщо інші країни ЄС не візьмуть на себе частину тягаря через безперервну хвилю біженців.

Багато мігрантів прибувають до берегів Греції, після чого намагаються йти так званим «балканським шляхом» через Сербію і сусідні країни Центральної і Західної Європи.

Одним з обговорюваних питань є планований Угорщиною референдум щодо пропозиції Європейського Союзу щодо запровадження примусових квот на прийом мігрантів кожною країною.

 

Джерело: EuroUA

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone