Верховний Суд поновив на посаді ще одного суддю

Верховний Суд визнав постанову Верховної Ради від 21.04.2011 №3288-VI про звільнення судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Ігоря Бондаренка незаконною.

Про це «ЗіБ» повідомили у прес-службі Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Нагадаємо, суддю Бориспільського міськрайонного суду Київської області І.Бондаренка було звільнено із займаної посади з 20 травня 2011 року у зв’язку з порушенням присяги судді.

Рішенням Верховного Суду від 19.02.2018 позов І.Бондаренка до Верховної Ради, третя особа – Вища рада правосуддя, про визнання незаконною постанови задоволено, визнано протиправною та скасовано постанову Верховної Ради в частині звільнення І.Бондаренка  з посади судді.

Рішенням Європейського суду з прав людини від 19.01.2017 №5678/12  за заявою судді встановлено, що Україна порушила стосовно І.Бондаренка  пункт 1 статті 6 Конвенції у з в’язку з недотриманням принципів незалежності та безсторонності, статтю 8 Конвенції, якою кожному гарантується правова повага до приватного і сімейного життя.

На виконання вище вказаних рішень головою Бориспільського міськрайонного суду Київської області видано наказ від 04.05.2018 №1/к про поновлення на роботі І.Бондаренка. Суддя І. Бондаренко вже приступив до виконання обов’язків судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone