Відповідь на запитання: чий Крим? — потягне на 5 років з конфіскацією

Аби всі українці дотримувалися єдиної думки, не потрібно вдаватися до дискусій. Набагато ефективнішим буде кримінальне покарання за інакомислення.

Розповідає інтернет-ресурс “Закон і Бізнес”.

Автори проекту «Про внесення змін до статті 110 Кримінального кодексу України» (№10423) вважають, що чинна редакція цієї норми ускладнює життя правоохоронцям та суддям, оскільки «створює незручності в її застосуванні». Тому пропонується конкретизувати, які ж саме дії слід визнавати посяганням на територіальну цілісність та недоторканність України.

Так, до закликів щодо порушення територіальної цілісності пропонується прирівняти «умисне невизнання належності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей до території України». Тобто підійшов журналіст до політика чи спортсмена, запитав: «Чий Крим?» — і у разі неправильної відповіді — до 5 років із конфіскацією майна. А ухилення від відповіді, напевне, вважатиметься замахом на скоєння злочину.

Цікаво, як органи досудового слідства доводитимуть умисність злочинної думки. Чи для цього буде достатньо довідки про неперебування на обліку в психіатра?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone