ВККСУ почав формувати Громадську раду доброчесності

Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала прийом документів для участі в зборах представників громадських об’єднань з метою створення Громадської ради доброчесності.

Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомила прес-служба ВККСУ.

Відповідно до статті 87 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» головою ВККС скликаються збори представників громадських об’єднань. Для участі у зборах громадські об’єднання до 19 жовтня 2016 року включно повинні подати документи відповідно до переліку на сайті комісії. Питання про відповідність громадського об’єднання вимогам для участі в зборах представників ГО вирішує Вища кваліфікаційна комісія суддів України в десятиденний термін з дня одержання заяви і доданих до неї документів. Перелік кандидатів до складу Громадської ради доброчесності, а також копії наданих ними документів будуть оприлюднені на офіційному сайті ВККС.

Комісія нагадує, що Громадська рада доброчесності створюється з метою сприяння Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики і чесноти для цілей кваліфікаційного оцінювання. Рада складається з 20 членів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone