ВР закликають припинити ігнорування судової реформи

Цього тижня парламент має включити до порядку денного і розглянути проекти законів, що стосуються судової реформи.

Як повідомляє «РБК-Україна», про це сьогодні говорили на погоджувальній раді керівників фракцій і голів комітетів Верховної Ради.

«Впродовж тижня ВРУ має зосередитися над ключовими питаннями для систематичного продовження реформ, у першу чергу фракція БПП закликає парламент припинити ігнорувати судову реформу та включити до порядку денного сесії законопроект №6232 (проект закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів – ред.) для комплексного швидкого очищення і перезавантаження судової системи», — заявив народний депутат Артур Герасимов.

За словами нардепа, також парламент має підтримати законопроект №6427 про Конституційне провадження. Також наполягають на включенні до порядку денного парламенту законопроекту щодо правового статусу осіб, зниклих без вісти та ухваленні закону про Фонд енергоефективності.

Проекти нових процесуальних кодексів передбачають істотні зміни процедури примусового виконання судових рішень. Реформа формально спростить виконавче провадження, але може ускладнити практику примусового виконання.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone