Всеукраїнський тиждень права–2019: затверджено план заходів

Традиційно у грудні в Україні вже водинадцяте відбудеться Всеукраїнський тиждень права. Заплановано проведення уроків, лекцій та семінарів з питань прав людини, презентація видань правового змісту, благодійний захід «Правники — суспільству», правничий конкурс ім. В. Корецького та багато іншого.

Про це повідомляє інтернет-ресурс “Закон і Бізнес”.

Відповідне розпорядження «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» прийняв Кабінет Міністрів України, повідомили виданню «Закон і Бізнес» у прес-службі Міністерства юстиції.

Цього року заплановані ініціативи реалізовуватимуть міністерства, центральні органи виконавчої влади, координаційні центри з надання правової допомоги, обласні та Київська міська державна адміністрація.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Урядовий план заходів Всеукраїнського тижня права–2019, передбачає: тематичні та виховні уроки у закладах середньої освіти; лекції, науково-практичні семінари, конференцій, екскурсії, майстер-класи, конкурси, ігри, змагання у закладах освіти та культури, військових частинах, установах виконання покарань та в підпорядкованих установах; конкурс робіт (відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини; мистецькі виставки, засідання книжкових клубів, медіатек, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту; виставки-форуми та благодійні заходи «Правники — суспільству»; міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького; дні «відкритих дверей» органів виконавчої влади та ще багато іншого.

До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone