За крадіжку камінців з пляжу турист ледь не потрапив за ґрати

Британець, який відпочивав в графстві Корнуелл, був вимушений повернути на пляж камінчики, які він взяв на пам’ять. За такий сувенір йому загрожувало адміністративне переслідування і штраф в розмірі 1000 фунтів стерлінгів.

Влада Корнуолла наздогнала порушника вже вдома, за кражу гальки з пляжу вона готова нещадно штрафувати щоб врятувати узбережжя від ерозії, передає ВВС.

Бухта Крекінгтон Хейвен — одне з наймальовничіших місць Корнуолла, і тисячі туристів забирають звідси камінчики на пам’ять, що може призвести до ерозії узбережжя, руйнування природного захисту від затоплень, а також винищення флори і фауни, стверджує влада.

В кінці липня на всій протяжності пляжу були встановлені знаки, які попереджають, що забирати з пляжа камінці заборонено.

На думку місцевих жителів, ці знаки з попереджаннями псують чудовий вигляд й створюють зловісну атмосферу, та й ще їх занадто багато.

Проте представник ради пояснює, що якщо прибрати з пляжу гальку берег руйнуватиметься після кожного шторму. Він також нагадує, що виніс каменів або піску з пляжів заборонений Актом про захист берегової лінії, прийнятому ще в 1949 році.

Через негативну суспільну реакцію дві таблички були все-таки зняті місцевою радою.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone