За знущання над кошенятами чоловік отримав чималий строк ув’язнення

Чоловік разом зі своєю співмешканкою брали кошенят у волонтерів, та замість піклування кривдив їх задля задоволення. За знущання над кошенятами його засудили до 7,5 років позбавлення волі.

7 березня Київський райсуд м. Одеси оголосив вирок обвинуваченому у жорстокому поводженні з тваринами (частина третя статті 299 Кримінального кодексу України), передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що протягом декількох місяців 2018 року співмешканка обвинуваченого через соціальну мережу Facebook брала до свого дому кошенят, які знаходились під піклуванням волонтерів.

Однак, чоловік замість того, щоб доглядати за кошенятами завдавав їм біль та страждання, шляхом нанесення ударів, заподіяння ушкоджень та піддаючи їх впливу термічних факторів. Від даних знущань над тваринами чоловік отримував хворобливе задоволення.

Розглянувши справу, суд визнав 37-річного чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення і призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Також суд приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком. Остаточний термін ув’язнення складає 7 років і 6 місяців.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone