Законопроект 4511 – плювок в душу демократії

Проект Закону 4511 – плювок в душу демократії і «зухвала» спроба ініціаторів даного законопроекту, що зневажає цінності свободи, рівності, братерства, свободи віри та волевиявлення. Про це заявив політичний експерт Михайло Павлів.

Відомий політичний експерт Михайло Павлів прокоментував антиконституційний законопроект 4511, що дискримінує Українську Православну Церкву.

За словами експерта, Україна – держава світська. Питання Церкви та віри Конституцією України відокремлені від державного управління і відокремлені владою. «Це, знаєте, є таке чудове українське слово – «зухвала» – спроба ініціаторів даного законопроекту – не що інше як попрання тих самих, які декларуються, принаймні, для них, цінностей свободи, рівності, братерства, свободи віри, волевиявлення, тобто це, насправді, плювок в душу демократії», – заявив він.

«Це для мене абсолютно очевидно і зрозуміло – інакше, ніж політичною кон’юнктурою, інакше, ніж дуже небезпечним болючим популізмом, я назвати цей законопроект не можу. В принципі, особливо і говорити там нема про що. Слава Богу, що все-таки, як би там не було, це особиста ініціатива цієї групи нардепів, держава, скажімо так, за великим рахунком, за цією справою не стоїть, швидше за все, і, звичайно ж, ця ініціатива провалиться під куполом Верховної Ради, і це обнадіює, чесно кажучи», – резюмував аналітик.

 

Джерело: Спілка православних журналістів

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone